• Обновено
Нови QZSD Q278 Лесни Компактен Tripod Monopod & Професионални Топката Главата за Canon Nikon dslr фото Камера / Преносни Камера Стојат

Нови QZSD Q278 Лесни Компактен Tripod Monopod & Професионални Топката Главата за Canon Nikon dslr фото Камера / Преносни Камера Стојат

Rating 
DEN 3110.00
DEN 5184.00
-40 %

Залиха
Во магацинот.

Нови QZSD Q278 Лесни Компактен Tripod Monopod & Професионални Топката Главата за Canon Nikon dslr фото Камера / Преносни Камера Стојат Карактеристики : 1.Dual дух ниво, три прилагодување копчиња дизајн амортизацијата ефект топката главата, реализација на секој агол, снимање, прецизни и ефикасни. 2.Брзо ослободување плоча со безбедни клип и гумени мат, двојно обезбедување на вашата камера од несреќа намалува. 3.Нога прилагодување на агол заклучување обезбедува единствен прилагодување на секоја нога. 4.Типичен регулирање дизајн на лифтот, нуди различни амортизацијата ефект зависи од тежината на вашата камера. 5.5-дел колона нога со брзо ослободување брави, давање на повеќе погодно нога ракување, задоволување на вашите сакав висина кога фотографирате. 6.Центарот оска превртена функција овозможува да најниска снимање. 7.Поддржува демонтирање во monopod употреба, флексибилен и променливи. 8.Усвојува повеќето напредни кастинг технологија, реализација на комбинација на одлична текстура и подобар квалитет. 9.Преносен џебен го прави лесен за носење. Најдобар избор за dslr фото камера во вашето патување. Спецификација : Модел : QZSD Q278 Tripod + Топката главата Материјал : Алуминиум легура Нога делови : 5 Макс Висина : 1330mm (tripod) Укината Висина : 300мм Max. Цевка : 25мм Мин. Цевка : 13mm капацитет : 5 KG Содржи : QZSD Q278 Tripod x 1 Топката главата x1 Носи Торба за Tripod x1 Главата кеса x 1 Мултифункционален џеб x 1 Точка Слики :
Ако не ви се допаѓа ова,повеќе објектот, ве молиме кликнете тука : Плаќање : 1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money. 2.Ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Превозот : 1. Ние брод на Alixpress адреса на само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. 2.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 2-3 дена, откако ќе ја добиете вашата исплата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел. 3.Ако живеете во оддалечена област и ќе мора choosed слободен DHL или слободни Fedex,ве молиме да ни овозможи да го смените вашата точка да биде дадено од страна на Објавата.Откако ќе го поставите цел,тоа значи дека ќе се прифати оваа одредба.Ви благодариме многу за вашиот одлична разбирање. 4.Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија. Ние не гарантира испорака време на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. 5.Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Макс Extened Должина (mm):
1330
Материјал:
Алуминиум
Тежина (g):
1260
Број На Модел На:
Q278 tripod
Употреба:
Дигитална Камера
Бренд Име:
QINGZHUANGSHIDAI
Укината Должина (mm):
300
Дел:
5
Глава тип:
топката главата
Товарот:
5KG
МАКСИМАЛЕН дијаметар на цевка:
25mm
Min дијаметар на цевка:
13mm
Monopod:
Yes
Топка Со Дијаметар Од:
30мм
Главата Тежина:
300g
Интерфејс завртка:
1/4 инчи
ОДГОВАРА ЗА:
Canon Nikon, Sony Pentax итн. Dslr фото камера

Најдобри понуди