• Обновено
CNC Метал Брзо Ослободување Плоча За Nikon D300 D700 dslr фото Камера Батеријата Зафат Планината Компатибилен Benro SIRUI Професионални Tripod Глава

CNC Метал Брзо Ослободување Плоча За Nikon D300 D700 dslr фото Камера Батеријата Зафат Планината Компатибилен Benro SIRUI Професионални Tripod Глава

Rating 
DEN 3215.52

Залиха
Во магацинот.

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 15-60 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА
ОПИС / СЛИКИ, Овој модел е дизајниран за употреба со оригинална батерија зафат, заменик фабрика батеријата зафат ве молиме бирајте внимателно. Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Број на Моделот : FD7(3)00 L-G Материјал : CNC matal Дизајн : 1/4 тема планината Нето Тежина : 0.15 Кг Боја : Црна Погоден За : За Nikon D700 D300 dslr фото Камера, и мора да имате MB-D10 батеријата зафат ! Пакетот Вклучува : • 1 (парче) x Следење на Број • 1 (парче) x Брзо ослободување плоча-L Информации : Tripod и tripod глава не вклучува !!!!!!!! ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ Постојат многу методи за плаќање на располагање, како што се Кредитни картички, Дебитни картички, Moneybookers, Paypal, Visa, Master Card, навремени банкарски трансфери, (EINGCA) Офлајн плаќање (Банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржи од страна на платформа, и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Купувачи место цел, мора да плаќање во рок од 20 дена, во Спротивно, цел ќе самостојно затворени, Ако имате било какви проблеми за плаќање, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress за помош. ПРЕВОЗОТ Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други далечни земји. Кога ќе го поставите цел, ве молиме прочитајте производи опис внимателно, и бидете сигурни дека вашата адреса imformation се точни, ние ќе го организира брод надвор што е можно поскоро. Испраќаат 5-10 дена, на парцела информации може да се следи на потекло земја веб-сајт . Обезбеди следење на веб-сајт, Ние нудиме многу превозот метод за купувачот се избере (EINGCA), како што се Ali Express Превозот, Посебна Линија-YW, Кина Пост, Хонгконг Пост, Сингапур Пост, Финска Пост, Естонија пост, Шпанија Пост, Кралската Пост, Post NL(ТНТ Пост), e Packet, EMS, e-EMS, RU-SPRS, DHL, Fedex ОДНОСНО, Fedex IP, UPS-от, ТНТ, DPEX(ПАТАРИНА), SF-експрес, Aramex.. време на Испорака варира со различни превозот методи и различни земја, превозот со пост, се проценува време на испорака (нормална состојба) : 15-60 дена, посебен случај : 60 - 120 дена (викенд не е вклучен). превозот од DHL, нормално породување : во рок од 10 дена . Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.

Основни карактеристики

боја:
за D300 D700 Зафат
Бренд Име:
EINGCA
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
No
Број На Модел На:
FD7(3)00L-G
Големина:
none

Најдобри понуди