• Обновено
Брзо Ослободување Вертикална Шут L Плоча Заградата Рака Зафат за Sony A6000 Камера Arca Швајцарската Tripod

Брзо Ослободување Вертикална Шут L Плоча Заградата Рака Зафат за Sony A6000 Камера Arca Швајцарската Tripod

Rating 
DEN 882.00
DEN 1089.12
-19 %

Залиха
Во магацинот.

Топла продаде предмети :
FOTGA DP3000 Рамо Подлога поддршка стабилизатор 15mm f Род dslr фото екипаж Поддршка Железнички Систем US$ 89.99 /парче
FOTGA DP3000 Про dslr фото замав далеку мат кутија sunshade w/ крофни за 15mm род екипаж US$ 119.99 /парче
40"x 60" Расклопна 5-во-1 Слика Рефлектор Овална Диск бесплатен превозот САД$ 38.99 /парче
20" 50 x 50cm Фото Студио осветленост Шатор Коцка Кутија US$ 64.00 /парче
FOTGA Авто фокус БОЛЕСТ Макро генералниот ДИРЕКТОРАТ за Проширување Цевка 10мм+16mm Сет за Микро M4/3 Камера US$ 54.00 /парче
FOTGA 15" флексибилни камшик брзина чудак f следат фокус 12mmx12mm порта бесплатен превозот САД$ 12.29 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Вертикална Батеријата Зафат за Sony A200 A300 A350 ВФ-B30 AM US$ 43.00 /парче
FOTGA Конвексни Shutter копчето за Ослободување на Leica Contax Fujifilm x100 X10 X-Pro1 X-E1 М9 US$ 4.88 /парче
Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!
Компатибилен
повеќе точки на продажба : FOTGA DP3000 Про dslr фото замав далеку мат кутија sunshade w/ крофни за 15mm род екипаж US$ 119.99 /парче
FOTGA DP3000 Светлина Стабилна Рамо Подлога за 15mm Род Поддршка Железнички Систем dslr фото Екипаж US$ 19.99 /парче
Fotga DP3000 QR следат фокус за dslr фото + 15mm род железнички baseplate + М1 мат кутија US$ 275.99 /парче
FOTGA DP3000 Про dslr фото мат кутија sunshade w/ крофни 15mm f род железнички екипаж 5 D II III US$ 95.99 /парче
FOTGA DP3000 w/ A/B Тешко да Престане да ги Следат Фокус Поддршка 15mm Род DV Филм Видео f dslr фото екипаж US$ 119.99 /парче
FOTGA 15" флексибилни камшик брзина чудак f следат фокус 12mmx12mm порта бесплатен превозот САД$ 12.29 /парче
ЖЕШКА нов пристигнување бесплатен превозот Fotga DP3000 следат фокус за dslr фото 5 D II III 7 D 600 D 15mm род опрема големина факултативна висок квалитет US$ 99.99 /парче
FOTGA DP3000 Форумот Столб Железнички Блок Стегач за 15mm Род dslr фото HDV Железнички Екипаж Систем бесплатен превозот САД$ 14.99 /парче
100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!!
Вовед
(Трети Лица, Производство)
Опис :
Десен агол брзо ослободување "L-загради се" вклопи во основата на вашиот дигитален или на филмската камера, овозможувајќи лесен пристап до неговата батерија пакет или I/O порти. Брзо ослободување, пак, и remount вашата камера или хоризонтална или вертикална шут – нема повеќе нервира вашиот tripod главата на својата страна или вознемирувачка вашите снимањето позиција. Овие плочи работа особено добро кога сте со користење на пократки макро, широк агол, и tilt-shift објективи.
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
L Плоча Сопствени Дизајниран за Sony A6000
CNC Машински
Fast & обезбеди на камерата за монтажа
Компатибилен со Сите Acra-Швајцарски Стил Брзо Ослободување Платформи
Боја : Црна
Материјал : Алуминиум
Тежина : 67g
Пакетот Вклучува :
1 x Брзо Ослободување L Заградата
1 x Отворање на комплет

Основни карактеристики

Бренд Име:
FOTGA
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за Sony A6000
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди