• Обновено
НОВИОТ dslr фото Камера Професионални Tripod Топката Главата Со Брзо Ослободување Плоча 1/4 Завртка Планината за Canon Nikon, Sony Камера Додатоци

НОВИОТ dslr фото Камера Професионални Tripod Топката Главата Со Брзо Ослободување Плоча 1/4 Завртка Планината за Canon Nikon, Sony Камера Додатоци

Rating 
DEN 1343.52

Залиха
Во магацинот.

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 15-60 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА
ОПИС / СЛИКИ * Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) * Материјал : Метал * Боја : Црна * Нето Тежина : 0.515 Kg * Макс L oad : 2.0 Kg Производи Вклучуваат : 1 Парче x Tripod топката главата
ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ Постојат многу методи за плаќање на располагање, како што се Кредитни картички, Дебитни картички, Moneybookers, Paypal, Visa, Master Card, навремени банкарски трансфери, (EINGCA) Офлајн плаќање (Банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржи од страна на платформа, и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Купувачи место цел, мора да плаќање во рок од 20 дена, во Спротивно, цел ќе самостојно затворени, Ако имате било какви проблеми за плаќање, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress за помош. ПРЕВОЗОТ Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други далечни земји. Кога ќе го поставите цел, ве молиме прочитајте производи опис внимателно, и бидете сигурни дека вашата адреса imformation се точни, ние ќе го организира брод надвор што е можно поскоро. Испраќаат 5-10 дена, на парцела информации може да се следи на потекло земја веб-сајт. Обезбеди следење на веб-сајт, Ние нудиме многу превозот метод за купувачот се избере (EINGCA), како што се Ali Express Превозот, Посебна Линија-YW, Кина Пост, Хонгконг Пост, Сингапур Пост, Финска Пост, Естонија пост, Шпанија Пост, Кралската Пост, Post NL(ТНТ Пост), e Packet, EMS, e-EMS, RU-SPRS, DHL, Fedex ОДНОСНО, Fedex IP, UPS-от, ТНТ, DPEX(ПАТАРИНА), SF-експрес, Aramex.. време на Испорака варира со различни превозот методи и различни земја, превозот со пост, се проценува време на испорака (нормална состојба) : 15-60 дена, посебен случај : 60 - 120 дена (викенд не е вклучен). превозот од DHL, нормално породување : во рок од 10 дена. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (GST или V. А Т или други Даноци). Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.

Основни карактеристики

Бренд Име:
EINGCA
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KS1
Пакет:
Yes

Најдобри понуди