• Обновено
НОВ Воздух onemix машки Спорт Работи Чевли за Жени Ритам на Музика 2 Патики Дише Мрежа Отворено Спортски Чевли Freerun Мажи

НОВ Воздух onemix машки Спорт Работи Чевли за Жени Ритам на Музика 2 Патики Дише Мрежа Отворено Спортски Чевли Freerun Мажи

Rating 
DEN 2604.00
DEN 3829.44
-32 %

Залиха
Во магацинот.


ONEMIX Службен Овластени за Продажба
ГОЛЕМИНАТА НА ТАБЕЛАТА ЗА МАЖИ&ЖЕНИ
Внатрешна Должина(mm)
260
265
270
280
285
290
НАС
8
8.5
9.5
10
11
12
ЕУР
41
42
43
44
45
46
Велика БРИТАНИЈА
7
8
8.5
9
10
11
мерењата во мм, 1 mm=0.039 инч, 1 инч= 25.4 mm
Внатрешна Должина(mm)
220
225
235
240
245
250
НАС
3.5
4
5
5.5
6.5
7
ЕУР
35
36
37
38
39
40
Велика БРИТАНИЈА
3
3.5
4
4.5
5
6.5
Напомена : должината на нозете не е должината на insole!
Нога Должина
За Боја : ве Молиме изберете чевли боја како на сликата покажува.Ние ќе ви испратиме corret боја.
За Кутија : Генерално, со цел да се помине на вашиот loacl обичај побрзо и chearper,ние ќе пак чевли" без кутија ",овој пат можеби може да ги избегнуваат обичај данок,но ние не можеме да promiss тоа.Ако сакате кутија,ве молиме оставете порака "со кутија" кога ќе ги нарачате.
За Decleared вредност : Ние ќе се стави $10-$25 на пратката ,и изјави како "подарок",ако имате било какви посебни бара,pls означени во вашата нарачка.Ви благодариме.
1.Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација 2. Брза Испорака Сите Предмети ќе биде предаден во рок од 24 часа од приемот на плаќање (со исклучок на Одмор).Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа), ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро. Ние ќе ја прогласи својата цел како "подарок",во вредност од околу "$10-$25" за сопствени.Исто така се надевам дека тоа би можело да биде усвоен вашиот сопствен повеќе, побрзо и полесно. 3.Превозот методи Ние брод во светот со Кина Пост,Хонгконг Пост, E-пакет,Aliexpress Стандард, DHL и така натаму. Ние сме unabl за контрола на времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица, услуги,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. 4.Враќање на Целосен Квалитет контролирани и добро спакувани пред превозот. Но, доколку не сте задоволни со производот .ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по пакет потпишан.проблемот ќе се решат од страна на разумно решение ПОБРЗО. Ако барањето за поврат пакет. купувачот ќе плати за поштенски и бродот назад со оригинално пакување. 5.Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават Целосна 5 ѕвезди повратни информации, како и. Тоа е многу важно за нашиот бизнис развој; немојте да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас. Ние сме искрени продавачот, ние ќе ви послужи додека вашето задоволство.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Амортизирање
Чевли Ширина:
Медиум(B,M),ExtraWide(E+)
Бренд Име:
onemix
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
Гума
Применливи место:
Хард Суд
Функција:
Дише,Масажа,Висина, Зголемување На
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Други
За Растојание:
5КМ
Број На Модел На:
Воздушна перница чевли
Модел:
трговија на големо, трговијата на мало, оем
Трчање:
zapatos tenis onemix mujer
Стил:
chaussure работи homme
У к:
жените тренери
Мажи:
zapatillas hombre
Жените:
Zapatillas Mujer
Модел 2:
амортизирање се кандидира чевли нови женски патики за пешачење
Големина:
големина 36-46

Најдобри понуди