• Обновено
Бесплатен Превозот 10PSC IRG4PC50U IRG4PC50UPBF G4PC50U ДА-247 најдобар квалитет

Бесплатен Превозот 10PSC IRG4PC50U IRG4PC50UPBF G4PC50U ДА-247 најдобар квалитет

Rating 
DEN 440.64

Залиха
Во магацинот.


≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас :
1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена.
2. Имаме многу различни видови на стока (сите во еден магазин)
И уште позначајно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity.
Превозот И Плаќање
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу
земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други
Политика На Враќање
Нашата Гаранција
Вие Задоволство е нашите #1 Целта!
100% гаранција за квалитет!
Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите
≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
IRG4PC50U
Пакет Тип:
Throught Дупка
Тип:
triode транзисторски
Состојба:
Нови

Најдобри понуди