• Обновено
2018 Нови Мажите Деца Момчиња Работи Панталони Фудбалски Тренинг Панталона Фудбал Активни Џогирање Нога Панталони Спортски Leggings САЛАТА Sweatpants

2018 Нови Мажите Деца Момчиња Работи Панталони Фудбалски Тренинг Панталона Фудбал Активни Џогирање Нога Панталони Спортски Leggings САЛАТА Sweatpants

Rating 
DEN 587.00
DEN 1151.04
-49 %

Залиха
Во магацинот.

answer : ___________________________ note : ова е Азија големина , ве молиме проверете подолу големината на табелата за да го изберете вашиот големина, таа е помала од НАС и ЕУ големина, Ако не сте сигурни за големината, контактирајте со нас, прво пред изборот на тоа само од вашата навика. големина XXS-М е за Деца, Млади , големина L-4 XL е за Возрасни мажи Азија големина 4xl lenght 108cm ,половината 74-112cm .за висина 180-188cm ,тежина 90-99kg

Основни карактеристики

Големина:
Size L Eu size S, Size XL Eu size M, Size 2XL Eu size L, Size 3XL Eu size XL, Size 4XL Eu size 2XL, Kids size 26, Kids size 28, Kids size 30, Kids size 32
Функција:
Брз Сува
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи

Најдобри понуди