• Обновено
Пчела Дизајн Силиконски Калап Сапун 3D Силиконски Калап за Правење на Сапун

Пчела Дизајн Силиконски Калап Сапун 3D Силиконски Калап за Правење на Сапун

Rating 
DEN 556.80

Залиха
Во магацинот.


Спецификација :
Материјал : еко-пријателски силиконска гума.
Тежина на сапун мувла : 130g
Големина на готови сапун : 68*68* 26mm
Боја : розева

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
GS077
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Потекло:
Кина
боја:
Пинк
Големина на готови сапун:
68*68* 26mm
Тежина на сапун мувла :
130 грама
Пакет:
меур торба или картон

Најдобри понуди