• Обновено
Голема-Мувла се Зголеми Столб Свеќа Мувла 3D Сапун Калапи Украсување на Силиконски Калап Украси за Свеќа Одлуки

Голема-Мувла се Зголеми Столб Свеќа Мувла 3D Сапун Калапи Украсување на Силиконски Калап Украси за Свеќа Одлуки

Rating 
DEN 896.64

Залиха
Во магацинот.


Спецификација :
Материјал : храна одделение течни силиконска гума.
Тежина на свеќа мувла : 150g
Големина на свеќа мувла : 8*5.6 cm
Боја : автоматски
Повеќе Детали :

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
Број На Модел На:
GC012
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
100% храна одделение силиконски каучук
големина на свеќа мувла :
8*5.6 cm
тежина на свеќа мувла :
150 грама
Потекло:
Кина
боја:
Пинк
Примена:
за сапун, свеќа ,чоколадо, декорирање занает,итн
Пакет:
Меур торба

Најдобри понуди