• Обновено
3D Круна Силикони Свеќа Мо рачно изработени Силиконски Калап за Свеќа Сапун Одлуки

3D Круна Силикони Свеќа Мо рачно изработени Силиконски Калап за Свеќа Сапун Одлуки

Rating 
DEN 911.04

Залиха
Во магацинот.


Спецификација :
Материјал : Течни мека силиконска гума
Тежина на свеќа мувла : 250 грама
Големина на готови свеќа : 65*65*65 мм
големина на свеќа мувла : 75*75*70 мм
Боја : Розева

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
Број На Модел На:
GC011
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Пинк
Големина на готови свеќа :
65*65*65 мм
големина на свеќа мувла :
75*75*70mm
тежина за свеќа мувла :
280 грама

Најдобри понуди