• Обновено
Класичната Срцето Силиконски Калап Сапун 3D Силиконски Калап Silikon Форми за Сапун

Класичната Срцето Силиконски Калап Сапун 3D Силиконски Калап Silikon Форми за Сапун

Rating 
DEN 556.80

Залиха
Во магацинот.


Спецификација :
Материјал : еко-пријателски силиконска гума.
Тежина на сапун мувла : 150 грама
Големина на сапун мувла : 80*75*40mm
Боја : розева

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
GS085
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Потекло:
Кина
боја:
Пинк
Големина на Сапун Мувла:
80*75*40mm
Тежина на сапун мувла :
150 грама
Пакет:
меур торба или картон

Најдобри понуди