• Обновено
3D Зголеми Свеќа Калап Сапун Мувла Уметност Силиконски Калап Украсување Чоколадо Шеќер Калапи

3D Зголеми Свеќа Калап Сапун Мувла Уметност Силиконски Калап Украсување Чоколадо Шеќер Калапи

Rating 
DEN 479.04

Залиха
Во магацинот.


Спецификација :
Материјал : течни силиконска гума.
Тежина на свеќа мувла : 110g
Тежина на готови свеќа : 50 грама
Големина на готови свеќа : 45×40 x 55 mm
Боја : розева

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
GS026
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Потекло:
Кина
боја:
Пинк
Големина на силиконски калап :
57*57*57 мм
Тежина на силиконски калап :
110 грама
Пакет:
меур торба или картон
Материјал:
100% храна одделение силиконски каучук

Најдобри понуди