• Обновено
Куче Носат Чевли DIY Силиконски Калап Сапун 3D Силиконски Калап за рачно изработени Сапун

Куче Носат Чевли DIY Силиконски Калап Сапун 3D Силиконски Калап за рачно изработени Сапун

Rating 
DEN 556.80

Залиха
Во магацинот.


Спецификација :
Материјал : еко-пријателски силиконска гума.
Тежина на сапун мувла : 140 грама
Големина на готови сапун : 71*55* 29mm
Боја : розева

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
GS061
Торта Алатки Тип:
Габи,
Потекло:
Кина
боја:
Пинк
Големина на готови сапун:
71*55* 29mm
Тежина на сапун мувла :
140 грама
Пакет:
меур торба или картон

Најдобри понуди