• Обновено
Уметнички Столб Силикони Свеќа Мувла 3D Балон Силиконски Калап за Свеќа

Уметнички Столб Силикони Свеќа Мувла 3D Балон Силиконски Калап за Свеќа

Rating 
DEN 1086.72

Залиха
Во магацинот.


Спецификација :
Материјал : еко-пријателски силиконска гума
Тежина на свеќа габи : 280 g
Големина на свеќа калапи : 105*70*70 мм
големина на готови свеќа : 100*60 *60 мм
Боја : розева

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
GC029
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Пинк
тежина на свеќа мувла :
280 грама
големина на свеќа мувла:
105*70*70 мм
Големина на готови свеќа :
100*60*60 мм

Најдобри понуди