• Обновено
3D Овци DIY Силикони Сапун Калапи Декоративни Силиконски Калап Форма За Правење на Сапун

3D Овци DIY Силикони Сапун Калапи Декоративни Силиконски Калап Форма За Правење на Сапун

Rating 
DEN 556.80

Залиха
Во магацинот.


Спецификација :
Материјал : еко-пријателски силиконска гума.
Тежина на сапун мувла : 160g
Големина на сапун мувла : 100 * 75 * 45mm
Боја : розева
Детален на сапун мувла покажа :

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
Број На Модел На:
GS072
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Пинк
Тежина на сапун мувла :
160 грама
Големина на Сапун Мувла:
100*75*45 мм
Потекло:
Кина
Пакет:
меур торба или картон

Најдобри понуди