• Обновено
Мајка&Грашок 1229 Бесплатен Превозот Елени Главата Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

Мајка&Грашок 1229 Бесплатен Превозот Елени Главата Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

Rating 
DEN 270.00
DEN 465.12
-42 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 7.5*7*3.4 cm
Тежина : 131g

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
MP1229
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди