• Обновено
Mijiang Бренд Симпатична Балон Форма Нерѓосувачки Челик Метал Бисквит Cookie Фондан Машина Шеќерна Паста Мувла DIY Торта Декорирање за Печење

Mijiang Бренд Симпатична Балон Форма Нерѓосувачки Челик Метал Бисквит Cookie Фондан Машина Шеќерна Паста Мувла DIY Торта Декорирање за Печење

Rating 
DEN 60.00
DEN 85.92
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Mijiang Бренд Симпатична Балон Форма Нерѓосувачки Челик Метал Бисквит Cookie Фондан Машина Шеќерна Паста Мувла DIY Торта Декорирање за Печење Тип : фондан торта мувла Облик : балон Стил : бисквит cookie фондан секачи Материјал : не ' рѓосувачки челик Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Пакет се Вклучени : 1 pc големина : 7.5 cm*6.3 cm

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
торта мувла 7093
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
mijiang
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
торта секачи мувла
готвење алатки:
Фондан Секачи
Функција:
Бисквит / торта Bakeware
Пакет Се Вклучени:
1 Компјутер
Повод:
роденден на Божиќ свадба торта
корисни калап за колачи:
кујнски прибор

Најдобри понуди