• Обновено
Дизајн 9219 Паун Пердув Текстура Менгеме Фондан Торта Калапи Фондан Декорација Садови за Кујна Печење Торта Алатка

Дизајн 9219 Паун Пердув Текстура Менгеме Фондан Торта Калапи Фондан Декорација Садови за Кујна Печење Торта Алатка

Rating 
DEN 449.00
DEN 863.52
-48 %

Залиха
Во магацинот.


Детали За Производот :
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.
1. големина : 20*6.5 см
2.Бои : Случајни испорака
3.Тежина : 200 /pc
4.пакување : 2 парчиња за еден сет
5.Материјал : 100% храна одделение силиконски материјал, Еко-пријателски
6.OEM наредби се добредојдени.
Детали Видено :
Испорака :
Кога ќе plac цел, pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети со 1-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите царинската чистење пати во одделни земји. Pls имајте на ум дека купувачите се одговорен за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одби испорака.
За нас :
Ние сме искусни меѓународната трговија дилери со повеќе од 10 години. Со многу одлични добавувачи, многу конкурентни цени.Двете мали количини и голема оние кои се во ред за нас.ОЕМ е, исто така, ја поздрави! Најважно е,верувам дека сите извезуваат производи со добар квалитет.

Основни карактеристики

боја:
Пинк
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
9219

Најдобри понуди