• Обновено
Бесплатен Превозот Чоколадо Број Cupcake Toppers Роденденска Торта Topper Роденден Украси За Деца Бебе Туш Материјали

Бесплатен Превозот Чоколадо Број Cupcake Toppers Роденденска Торта Topper Роденден Украси За Деца Бебе Туш Материјали

Rating 
DEN 47.52

Залиха
Во магацинот.


Категорија : Единствена Партија Декорација
Материјали : Картичката На Хартија
Боја : Чоколадо
Големина : 4 *4cm;стап е околу 9,5 см
Нето Тежина : 0.01 kg
Испорака Тежина : 0.02 kg
Пакување : OPP

Основни карактеристики

боја:
6, 1, 7, 8, 9, 2, 0, 3, 4, 5
Повод:
Забава,Роденден
Шема:
Број,Ниту Еден
Бренд Име:
Qianxiaozhen
Број На Модел На:
CQ018
Материјал:
картичка хартија
Настан & Партија Ставка Type:
Торта Додаток
категорија:
Единствена Партија Декорација
Големина:
4*4cm;the stick is about 9.5cm
Нето тежина:
0.01 kg
Испорака Тежина:
0.02 kg
Пакување:
opp

Најдобри понуди