• Обновено
9x3 Инчен Антички Месинг Чанта Рамка Со Голем Бакнеж Заклучување на Затворач

9x3 Инчен Антички Месинг Чанта Рамка Со Голем Бакнеж Заклучување на Затворач

Rating 
DEN 3600.00

Залиха
Во магацинот.

9x3 Инчен Антички Месинг Чанта Рамка Со Голем Бакнеж Заклучување на Затворач
Цел Специфики :
Количина : 14pcs
Крај : Антички Месинг
Големина : 9" x 3" и топката claps дијаметар е 11 мм .
Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.
Следење на веб-сајтот од :
http : // ( www.17track.net)
Превозот 1. Федекс /UPS /DHL се стандардниот Бесплатен Превозот Методи. Следење на Број е достапна откако се испраќаат надвор. 2. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Во текот на Кина празници време како CNY Фестивал, Национален Ден и така натаму, на пратката може да биде малку задоцнето, ве молиме одвојте време во предвид пред ставање на ред. Плаќање 1.Ние прифаќаме обезбеди плаќање (на Alibaba Компанија), Pay Pal, T/T како методи за плаќање. 2. Ве молиме да направи плаќање во 2 дена откако ќе го постави цел, или на производи што се подредени може да биде надвор од акциите. 3. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не треба да бидат содржани во објектите цени или такси превозот. Но, ние треба слободно да им понуди на купувачите потребни документи за помош. Доколку постојат било какви трошоци, купувачите ќе ги сноси тоа.
Забелешка : Поради прирачник за мерење ќе има 1-2mm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Основни карактеристики

боја:
бронза
Број На Модел На:
КИП-578
Бренд Име:
Rongxiao
Тежина:
60 gram
Тип:
се справи со
Материјал:
Метал

Најдобри понуди