• Обновено
За Lexmark C544 C546 X544 X546 X548 Ресетирате Тонер Кертриџ,За Lexmark C544X1CG C544X1KG C544X1MG C544X1YG 544 546 548 Тонер

За Lexmark C544 C546 X544 X546 X548 Ресетирате Тонер Кертриџ,За Lexmark C544X1CG C544X1KG C544X1MG C544X1YG 544 546 548 Тонер

Rating 
DEN 10560.00

Залиха
Во магацинот.


Benzi Color
БОЈАТА ТОНЕР&COLOR КЕРТРИЏ СНАБДУВАЧ
ЗА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕРИ & ДИГИТАЛНИ ПРЕПИШУВАЧ ЧИП ВО КИНА!
Benzi Color Нашиов Пазар
Ласерски кертриџ чип Копир кертриџ чип Боја тонер во прав
КОМПАТИБИЛЕН ТОНЕР C ХИП S Погоден за
ЗА HP SAMSUNG XEROX КАНОН TOSHIBA RICOH ЛЕНОВО КОНИКА MINOLTA
ЗА OKI LEXMARK EPSON DELL ОСТАР ИЗВЕШТАЈ KYOCERA
Benzi Color детали за Производот
Основни Детали Тип : Тонер Чип Или Тапан Чип Бренд Име : BENZI Број на Модел : C544dn/C544dw/X544 , Ласерски Печатач Место на Потекло : GUA,Guangdong, Кина, Кина (Копно) Компатибилен Бренд : Lexmark Држава : Нов Тонер за Испорака : од страна на море/ер/DHL/Федекс/EMS Компатибилен : 100% Компатибилен Гаранција : во рок од 18 месец Пакување : неутрален или Бренд пакет или прилагодено Стандард : SMTC&ISO9001
Компатибилен Тонер Чип Refilling Тонер За Lexmark C544dn/C544dw/X544 , Ласерски Печатач Кертриџ
Компатибилен Бренд
Боја : C,M,Y,K
Страница Принос : c,m,y,k (K=1000)
Тонер Модел : C540 X1 KG C540 X1 CG C540 X1 MG C540 X1 YG
Црна (над 6000 страници на 5% страница покриеност А4) Содржи тонер 110 G
Цијан (повеќе од 4000 страници во 5% страница покриеност А4) Содржи тонер 70 G
Магента (повеќе од 4000 страници во 5% страница покриеност А4) Содржи тонер 70 G
Жолта (повеќе од 4000 страници во 5% страница покриеност А4) Содржи тонер 70 G За Lexmark C544 DN C544 N C544 DW C546 DTN X544 DN X544 N X546 DTN X548 DE X548 DTE Печатач Многу =4 ПАРЧИЊА =1 C+1 M+1 Y+1 BK ИЛИ БИЛО БОИ МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ
................................................................. Пакување & Испорака Пакување Детали : 1. Картон торба 2. Неутрални или Benzi 3.individuation labels Испорака Детална : 3-7 дена по уплатата примена
.................................................................... Ова е слика поврзани со овој производ :
..............................................................................................
Benzi Color Зошто Да Изберете Нас
A. Означени надолу цена : Ние сме професионален ласерски чип, тонер во боја, OPC и други печатач потрошен материјал снабдувач. ние фабрика производство, избегне каква било средината препродажба стапка.
Б. Строга контрола на квалитетот : повторува тест - Неколку подобрувања кога во процесот на R&D, неисправни процент :
C. Висока Компатибилност Широк Употребливост и Животната средина Пријателски,и Атрактивен изглед.
D. Еден-стоп Услуга : над 12 брендови, 2000 стил чип и тонер во боја во прав.
E. Навремена испорака : количество во парк, брза испорака на располагање. Зачувајте ја вашата енергија во чекање.
Ѓ. Најдобра Услуга : ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО купување, Најдобрите и Професионална Услуга се предложени.
G : Сите Наши Производи се 100% пред-тестирани пред испорака, Неисправни го оценувате под 1%.
...................................................................

Основни карактеристики

Тип:
Тонер Кертриџ
Функција:
Повторно Произведени
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Најголемиот Дел Од Пакување:
No
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
C544/X544
Компатибилен Бренд:
Cigo БОЈА

Најдобри понуди