• Обновено
1PK Тонер Кертриџ За Xerox Phaser 3010 3040 WorkCentre 3045 За Xerox 3045NI 3045 3045B 3010B Печатач Со Чип

1PK Тонер Кертриџ За Xerox Phaser 3010 3040 WorkCentre 3045 За Xerox 3045NI 3045 3045B 3010B Печатач Со Чип

Rating 
DEN 464.00
DEN 527.52
-12 %

Залиха
Во магацинот.


1 PK Тонер Кертриџ За Xerox Phaser 3010 3040 Work Centre 3045 За Xerox 3045 NI 3045 3045 B 3010 B Печатач Со Чип
Пакетот Вклучува :
1 PK x Тонер Кертриџ
Пакување Тип :
кутија за пакување
Printer model :
За Xerox Phaser 3010 3040
За Xerox Work Centre 3045
За Xerox 3045 NI 3045 3045 B 3010 B
Превозот :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основни карактеристики

Тип:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
За Xerox 3010
Бренд Име:
vilaxh
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
за Xerox
Компатибилен Бренд:
за Xerox
КОЛИЧИНА:
1PK
бои/боја:
црн тонер кертриџ
Тонер кертриџ чип:
со чип
Грама прав:
50g
Печати страница:
околу 2200 страници (A4, 5%)
кертриџ модел:
за Fuji Xerox 106R02180 106R02181 106R02182 106R02183
користат за:
За Xerox 3010 3040 3045

Најдобри понуди