• Обновено
ACDC Резервоарот Појас Тока

ACDC Резервоарот Појас Тока

Rating 
DEN 305.00
DEN 335.52
-9 %

Залиха
Во магацинот.

ACDC Резервоарот Појас Тока

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
појас тока
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
силна
Декорација:
Чипка
Техника:
позлата
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси

Најдобри понуди