• Обновено
Круг Елемент Појас Тока

Круг Елемент Појас Тока

Rating 
DEN 305.00
DEN 335.52
-9 %

Залиха
Во магацинот.

Круг Елемент Појас Тока

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Чипка
Функција:
силна
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
појас тока

Најдобри понуди