• Обновено
Промет на големо со Бесплатен превозот 100pcs 38mm од 1,5 инчен ранец токи пластични прилагодливи тока црна D прстен webbing ремени M014-38

Промет на големо со Бесплатен превозот 100pcs 38mm од 1,5 инчен ранец токи пластични прилагодливи тока црна D прстен webbing ремени M014-38

Rating 
DEN 614.40

Залиха
Во магацинот.

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : Внатрешна ширина е 38mm / 1.5 инчен Максимална се повлече податоци : 25kgs

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Функција:
торба bagpack пластични слајд тока
Пластични Тип:
PP
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
M014-38

Најдобри понуди