• Обновено
Промет на големо со Бесплатен превозот 60pcs 50mm, црна токи пластични лизгачот тока плоштадот сече лента за ранец webbing ремени M327-50

Промет на големо со Бесплатен превозот 60pcs 50mm, црна токи пластични лизгачот тока плоштадот сече лента за ранец webbing ремени M327-50

Rating 
DEN 720.00

Залиха
Во магацинот.

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : Внатрешна ширина е 50мм / 2 инчен Максимална се повлече податоци : 55kgs

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Број На Модел На:
M327-50
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Пластични Тип:
PP
Функција:
пластични слајд тока за кеси ранец
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди