• Обновено
Промет на големо со Бесплатен превозот 150pcs/многу мали црни ПОМ прилагодливи токи пластични лизгачот trigon тока ранец додатоци M006S

Промет на големо со Бесплатен превозот 150pcs/многу мали црни ПОМ прилагодливи токи пластични лизгачот trigon тока ранец додатоци M006S

Rating 
DEN 576.00

Залиха
Во магацинот.

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : Црна пластика прилагодливи тока M006s Внатрешна ширина : 9.5 мм, 12.5 mm, 20mm 21mm Максимална се повлече податоци : 30kgs Можете да нарачате еден големина или да се меша големина.

Основни карактеристики

Големина:
9mm, 12mm, 20mm, 21mm, mixed size
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Функција:
пластични слајд тока
Пластични Тип:
PP
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
Лента
Број На Модел На:
M006S

Најдобри понуди