• Обновено
Промет на големо со Бесплатен превозот 150pcs 1 инчен 25мм црна KAM прилагодливи токи пластични лизгачот на D прстен багаж торба webbing ремени M176-25

Промет на големо со Бесплатен превозот 150pcs 1 инчен 25мм црна KAM прилагодливи токи пластични лизгачот на D прстен багаж торба webbing ремени M176-25

Rating 
DEN 720.00

Залиха
Во магацинот.

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : Внатрешна ширина се 1" (25мм) Максимална се повлече податоци : 30kgs

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Функција:
пластични слајд тока за кеси ранец
Број На Модел На:
M176-25
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди