• Обновено
Бесплатен Превозот 2 cm Рамен со Рамен коњски влакна Crin Плетенка Millinery Најлон Mesh Ткаенини 100yard/многу

Бесплатен Превозот 2 cm Рамен со Рамен коњски влакна Crin Плетенка Millinery Најлон Mesh Ткаенини 100yard/многу

Rating 
DEN 864.00

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен Превозот 4/5" 2cm Рамен со Рамен Crinoline коњски влакна Плетенки Fascinator Organza Ткаенина 90yard/многу
*Материјал : 100% Полиестер
*Ширина : 4/5"(2cm)
*М. о.п : 100 дворот(25 двор/боја)
*25 Акции Боја : Црна,Бела,Црвена,Розова,Кралската,Кафе,Сина,Вино
Lt Сина,Јоргованот,Lt Розова,Беж,Вар,Портокал,Cerise,Жолта,Lt Жолта,Зелена,Тиркизна, Кафе,Кралската,Светло Сива..
*Микс боја е добредојден,само изберете кои бои сакаат кога плати
ПЛАЌАЊЕ
Ве молиме comfirm адресата што сакате ние да брод ве Молам само купување на која имате намера да се плати, како не исплатувачот ќе бидат пријавени на alibaba,и примате неплатени објект штрајк на ПРЕВОЗОТ
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express, одлуката на нас е финалето.
Испорака обично трае околу 4-5 недели, во време поради царинската одложена во вашата земја - и на врвот сезонски продажниот период може да го земе околу 6-7 недели да добијат. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Предметот ќе бидат обработени во рок од 48 часа по уплатата receival.
Pleae одберете превозот метод ако сакате брза испорака ве молиме selct EMS,UPS-от,DHL,FEEDEX
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Меѓународни Купувачот ве молиме имајте во предвид :
1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2 ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување.
3 Appreciate, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети.
ГАРАНЦИЈА & RETURN
-Ние ќе ви вратат во 7 дена од денот ќе го примите пакетот,Целосна наплата ќе биде дадена доколку објектот се враќа во првобитната состојба.
-Купувачот се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
-Откако ќе ги примите објект,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ние веруваме дека сите можни проблеми може да бидат решени преку комуникација. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Основни карактеристики

Стил:
Ripstop
Велур Ткаенина Тип:
NO
Техника:
Ткаени
Тип:
mesh ткаенини
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
2cm
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Предиво Обоена
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
mesh ткаенини
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
двор:
25Y/торба
Ширина:
2cm
Употреба:
Headdress
одделение:
Топ одделение

Најдобри понуди