• Обновено
Лето Облечи chiffon mulberry свила, еден-парче плус големина на женска кошула ткаенина анкара печатени чувствува текстил ткаенини Telas

Лето Облечи chiffon mulberry свила, еден-парче плус големина на женска кошула ткаенина анкара печатени чувствува текстил ткаенини Telas

Rating 
DEN 2707.00
DEN 5414.40
-50 %

Залиха
Во магацинот.

метар метар метар метар метар детали за производот

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Анти-УВ
Бренд Име:
POLIS
Стил:
Обична
Тип:
Chiffon Ткаенина
Ширина:
138CM
Плетени Тип:
weft
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
100% Свила
Велур Ткаенина Тип:
SYH18S
Шема:
Печатени
употребата на материјалот:
home-користење материјал
Свила:
Моден
Ткаенини:
Свила
is_customized:
YES
Ширина:
138CM

Најдобри понуди