• Обновено
До 2015 вести Ѕвезда Дизајн Памучна Ткаенина Деца Постелнина Сет за Шиење Ткаенина Quilting Ткаенина комбинација Дома Текстил 160cm x100cm

До 2015 вести Ѕвезда Дизајн Памучна Ткаенина Деца Постелнина Сет за Шиење Ткаенина Quilting Ткаенина комбинација Дома Текстил 160cm x100cm

Rating 
DEN 395.00
DEN 438.24
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Име на производ : памучна ткаенина метар
Материјал : 100% памук. добар квалитет, погоден за бебе постелнина лист за шиење,
децата bibs,облека,quilting,крпеница,tilda кукла за шиење и други проекти.
Портретирани како слика се прикажани
Ширина : 160cm
Пакет Содржина : наведени цената е за 1 метар (160cmx100cm)
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) намален за рака (+-2cm грешка)
2) ако цел 2 метри или повеќе, ќе се намали на континуирана парче.
3) мала боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.

Основни карактеристики

Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
booksew
Тип:
Памук Ткаенини
Печатени:
Ѕвезда
Ширина:
160cm
Должина:
1 Метар
Употреба:
постелнината во собата, quilting,облека
is_customized:
no
Материјал:
100% памук twill
Бесплатен превозот :
бесплатен превозот до 68 земји
Пакет Содржина:
100cmx160cm
ткаенина, крпа, текстил:
дома texitle

Најдобри понуди