• Обновено
Бесплатен Превозот 7 см Рамен со Рамен коњски влакна Crinoline Плетенка За Жените headwear bowknot 100yards

Бесплатен Превозот 7 см Рамен со Рамен коњски влакна Crinoline Плетенка За Жените headwear bowknot 100yards

Rating 
DEN 954.24

Залиха
Во магацинот.


*Материјал : 100% Полиестер
*Ширина : 7 см
* Минимум Цел Количество : 25yard/боја
*Пакување : 25yard / ролна
Не заборавајте остави порака која бои сакате пред да плаќаат
ПЛАЌАЊЕ
Ве молиме comfirm адресата што сакате ние да брод ве Молам само купување на која имате намера да се плати, како не исплатувачот ќе бидат пријавени на alibaba,и примате неплатени објект штрајк на ПРЕВОЗОТ
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express, одлуката на нас е финалето.
Испорака обично трае околу 4-5 недели, во време поради царинската одложена во вашата земја - и на врвот сезонски продажниот период може да го земе околу 6-7 недели да добијат. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Предметот ќе бидат обработени во рок од 48 часа по уплатата receival.
Pleae одберете превозот метод ако сакате брза испорака ве молиме selct EMS,UPS-от,DHL,FEEDEX
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Меѓународни Купувачот ве молиме имајте во предвид :
1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2 ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување.
3 Appreciate, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети.
ГАРАНЦИЈА & RETURN
-Ние ќе ви вратат во 7 дена од денот ќе го примите пакетот,Целосна наплата ќе биде дадена доколку објектот се враќа во првобитната состојба.
-Купувачот се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
-Откако ќе ги примите објект,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ние веруваме дека сите можни проблеми може да бидат решени преку комуникација. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
.

Основни карактеристики

боја:
Други
Велур Ткаенина Тип:
NO
Техника:
Ткаени
Тип:
mesh ткаенини
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
7cm
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Предиво Обоена
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
полна боја
Тип:
Headwear
Ширина:
7cm
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Дебелина:
0.1 mm
одделение:
Висок квалитет
двор:
25Y/торба

Најдобри понуди