• Обновено
1meter Шик Ѕвезда Знаме Печатени Памучна Ткаенина Quilting Ткаенина комбинација Постелнина Сет за Шиење Крпа Дома Текстил од метар 100cmx160cm

1meter Шик Ѕвезда Знаме Печатени Памучна Ткаенина Quilting Ткаенина комбинација Постелнина Сет за Шиење Крпа Дома Текстил од метар 100cmx160cm

Rating 
DEN 395.00
DEN 438.24
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Име на производ : памучна ткаенина метар
Материјал : 100% памук. добар квалитет, погоден за бебе постелнина лист за шиење,
децата bibs,облека,quilting,крпеница,tilda кукла за шиење и други проекти.
Портретирани како слика се прикажани
Ширина : 160cm
Пакет Содржина : наведени цената е за 1 метар (160cmx100cm)
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) намален за рака (+-2cm грешка)
2) ако цел 2 метри или повеќе, ќе се намали на континуирана парче.
3) мала боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.

Основни карактеристики

Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
booksew
Тип:
Памук Ткаенини
Печатени:
морнарица стил
Ширина:
160cm
боја:
Пинк
Должина:
1 Метар
Употреба:
постелнината во собата, quilting,облека
is_customized:
no
Материјал:
100% памук twill
Бесплатен превозот :
бесплатен превозот до 68 земји
Пакет Содржина:
100cmx160cm

Најдобри понуди