• Обновено
ZY 12 Бои за Избор Полиестер Сатен Материјал За Облека Linings Подарок Мека Charmeuse DIY рачно изработени Занаетчиски Сатен Ткаенина

ZY 12 Бои за Избор Полиестер Сатен Материјал За Облека Linings Подарок Мека Charmeuse DIY рачно изработени Занаетчиски Сатен Ткаенина

Rating 
DEN 566.00
DEN 602.40
-6 %

Залиха
Во магацинот.

ZY 12 Бои за Избор Полиестер Сатен Материјал За Облека Linings Подарок Мека Charmeuse DIY рачно изработени Занаетчиски Сатен Ткаенина Ткаенина
Име на производ : DF-036 Прилично Сатен Поставата Ткаенина
Материјал : Полиестер / Најлон
Боја : како покажаа
Големина : 2 метри=182x140cm(+-2cm грешка) (1yard=91cm)
Употреба : Поставата за ткаенина или DIY проект
Пакет Содржина : 1pc=2yards
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено.
2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано резници

Основни карактеристики

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Материјал:
Полиестер / Најлон
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Полиестер Ткаенини

Најдобри понуди