• Обновено
ZY DIY Нов Бренд Дизајн Портокал & Зелен Лимон памук twill рачно производство дома декор quilting комбинација DIY шик ткаенина

ZY DIY Нов Бренд Дизајн Портокал & Зелен Лимон памук twill рачно производство дома декор quilting комбинација DIY шик ткаенина

Rating 
DEN 221.00
DEN 234.72
-6 %

Залиха
Во магацинот.


ZY DIY Нов Бренд Дизајн Портокал & Зелен Лимон 100% памук twill рачно производство дома декор quilting комбинација DIY шик ткаенина
Име на производ : СП-419 100% Памук Нов Бренд Дизајн Портокал & Зелен Лимон Ткаенина
Материјал : 100% Памук
Боја : како покажаа
големина : 50x160cm (намалување од рака, толеранција 2cm)
Употреба : Не дебели, совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting, и други заеднички DIY проекти.
Пакет Содржина : 1pc
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено.
2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано гранчиња се допаѓа, ако цел 2 парчиња, ќе испрати 100x160cm, ви благодариме

Основни карактеристики

Тип:
Sateen Ткаенина
Материјал:
100% Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Печатени

Најдобри понуди