• Обновено
ZY 12 Бои за избор водат материјал за латинска облека бела црна полиестер spandex ткаенини, плетени џерси spandex ткаенина

ZY 12 Бои за избор водат материјал за латинска облека бела црна полиестер spandex ткаенини, плетени џерси spandex ткаенина

Rating 
DEN 566.00
DEN 602.40
-6 %

Залиха
Во магацинот.

ZY 12 Бои за избор водат материјал за латинска облека бела црна полиестер spandex ткаенини, плетени џерси spandex ткаенина за шиење облека
Име на производ : DF-035 Прилично Водат Полиестер Spandex Поставата Ткаенина
Материјал : Полиестер / Spandex
Боја : како покажаа
Големина : 2meters=200x160cm(+-2cm грешка)
Употреба : Поставата за ткаенина или DIY проект
Пакет Содржина : 1pc=2meters
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено.
2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано резници

Основни карактеристики

Тип:
Сатенски ткаенина
Материјал:
Spandex / Полиестер
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Печатени

Најдобри понуди