• Обновено
нов висок квалитет 1meter ширина 170cm мала точка водоотпорен материјал за ткаенината торба чевли headdress играчки, облека занает DIY

нов висок квалитет 1meter ширина 170cm мала точка водоотпорен материјал за ткаенината торба чевли headdress играчки, облека занает DIY

Rating 
DEN 341.76

Залиха
Во магацинот.


Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испорака!!!Ви благодариме!
Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации ве Молиме да се советува меѓународната испорака на високо зависи од вашата локална царина и пост услуга.
Имајте на ум 1 : 1inch=2.54 см;1cm=0.39 inc
Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да се отстапува на 1-2mm за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings следниве детали на нашиот објект плаќање & shippment Ќе може да плаќаат со Western Union, Ние ќе испратиме предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. се враќа Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Добредојдовте на посетата на мојот нов продавница, драг пријател! Може да се земе вашето време и изберете го објектот што сакате. Бидејќи ние сме нова продавница, па цената е многу ниска и разумни. Ние само сакаме добар почеток и повратни информации, ви благодариме за вашиот поддржува однапред. Ви благодарам многу!

Основни карактеристики

боја:
A, B, C, D, E, F
Плетени Тип:
Искриват
Стил:
Обична
Тип:
brocade ткаенина
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Водоотпорен
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
Никој
Ширина:
170cm

Најдобри понуди