• Обновено
Бебе Памук Ткаенини Комбинација Печатење на Ткаенина Модели за Бебе се Облекуваат Постелнина Tissu Ткиво Памук Шиење Крпа од Метар / Еез

Бебе Памук Ткаенини Комбинација Печатење на Ткаенина Модели за Бебе се Облекуваат Постелнина Tissu Ткиво Памук Шиење Крпа од Метар / Еез

Rating 
DEN 338.00
DEN 384.00
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Цвеќиња Печатени Памук Ткаенини рачно изработени Комбинација Ткаенина Модели за Бебе Шиење
1.Материјал : 100% Памук ткаенини
2.Стил : Twill
3.Големина : 100x160cm/33"x64" (намалување од рака,3-5cm грешка)
4.Пакување : 1 Buc/Многу со Бесплатен ДАР ( ве Молиме да ни кажете каква боја Бр. сакате кога место со цел, или ние ќе ги испрати БР.1)
5.Употреба : Памучна ткаенина се погодни за комбинација. Овој материјал може да се користи за постелнина quilting, облека, шиење, крпеница, перници, перничиња,кеси,кукли,завеса, трим, мека мебел, ѕид виси уметност и било каков вид на вашиот занает проекти.
6.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите наши ткаенини се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.
Ве молиме да ни кажете каква боја Бр. дали сакате кога Место со цел,или ние ќе ви испратиме БР.1
Можете да изберете и други објекти во нашата продавница :
100% Бебе Памук Ткаенини Комбинација Печатење на Ткаенина Модели за Бебе се Облекуваат Постелнина Tilda Ткиво Памук Шиење Крпа од Метар / Еез

Основни карактеристики

боја:
секој 40x50cm, Бр.1 1meter, No2 1meter, No3 1meter, No4 1meter, секоја половина метар
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
160cm
Стил:
Twill
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип:
Twill ткаенина
Nonwoven Техника:
Никој

Најдобри понуди