• Обновено
1Yard 91*130cm,Африкански Sequins Чипка Ткаенина Везени,Нигерија француски Швајцарската венчаница Tulle Ткиво Материјал Крпа Diy Tecido

1Yard 91*130cm,Африкански Sequins Чипка Ткаенина Везени,Нигерија француски Швајцарската венчаница Tulle Ткиво Материјал Крпа Diy Tecido

Rating 
DEN 576.00
DEN 720.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
За Големина На :
Цена е 1 двор, ширина 130cm 1 двор=91cm(должина)*130cm(ширина) 2 метри=182cm*130cm 3 метри=273cm*130cm..и така натаму.. 1# Бела
2# Црна
3# Розова
4# Шампањ
5# Црвена

Основни карактеристики

Функција:
Дише
Ширина:
50/51 (about 130CM)
Плетени Тип:
weft
Шема:
Извезена
Велур Ткаенина Тип:
No
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
чипка ткаенина
Бренд Име:
SXSYTKS
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
No
Стил:
Tulle/Mesh Земјата Sequins Везови
Материјал:
100%полиестер
ширина :
Вез 50/51 (за 130CM)
Вез Ткаенини:
Mesh земјата со Сатен Sequins Везови
Точка Не:
ЕКС-14472
Употреба:
Облекување Ткаенина Здолништа,Да Се Облекува,Облека,Свадба
Возраст:
Деца,девојки,Жени
Шема:
Круг

Најдобри понуди