• Обновено
u 12 Pin Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3D Везови Прирачник Тетоважа Пенкало Машина

u 12 Pin Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3D Везови Прирачник Тетоважа Пенкало Машина

Rating 
DEN 367.00
DEN 720.00
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
siyady
Број На Модел На:
12u flex
Количина:
50pcs
користат за:
Тетоважа Прирачник Пенкало / Трајна Шминка Машина
Име:
Трајна Шминка Игли / Тетоважа На Ножот
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
Funtion:
Веѓа Усна Eyeliner Тетоважа
Тип:
Agulhas де Tatuagem

Најдобри понуди