• Обновено
16 Иглички 0.18 mm Трајна Шминка Прирачник Веѓа Тетоважа Игли Ножот За 3D Везови Microblading Тетоважа Пенкало Машина

16 Иглички 0.18 mm Трајна Шминка Прирачник Веѓа Тетоважа Игли Ножот За 3D Везови Microblading Тетоважа Пенкало Машина

Rating 
DEN 759.00
DEN 1488.00
-49 %

Залиха
Во магацинот.


1.Овој прирачник microblading игла одговара за прирачник пен 2.Оваа ножеви е повеќе стабилност,помалку вибрации 3.Оваа црвено рачни игла лесни Игла тема : (1)Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања. (2)Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства. (3)Игла е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик. (4)Одлична стабилност, помалку вибрации. (5)За еднократна употреба само. (6)Поединечно спакувана.

Основни карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
siyady

Најдобри понуди