• Обновено
Трговија на големо! 10Boxes 1000pcs/кутија 316Stainless Челик 0.30X31mm Високо Квалитетна Професионална Тетоважа Игли Лабава Игли Бесплатен Превозот

Трговија на големо! 10Boxes 1000pcs/кутија 316Stainless Челик 0.30X31mm Високо Квалитетна Професионална Тетоважа Игли Лабава Игли Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 1637.00
DEN 1723.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.


10 Boxes 316 SS 0.30 X31 mm Меша Многу 1000pcs/кутија Спакувани Aiguilles Џет Франција Висок Степен на Професионален Лабава Тетоважа Игли Цена
Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик,
Пакет се вклучени : 10 Boxes Лабава Игли
Големина : 0.30*31mm
пластични(кутија) Пакување : 1000pcs/кутија
СЛИКА ПОКАЖЕ :

Основни карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Тетоважа Игла
Име:
Лабава Игла
Тип:
Избрани Игла
игла тип:
0.30 X 31 mm
Материјал:
316Stainless Челик
Други име:
ЏЕТ-Франција
мешан број:
10boxes за секоја големина
Пакување:
1000pcs/кутија

Најдобри понуди