• Обновено
17 Круг игли за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла R17 microblading веѓа пенкало игли

17 Круг игли за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла R17 microblading веѓа пенкало игли

Rating 
DEN 710.00
DEN 960.00
-26 %

Залиха
Во магацинот.


Опис На Производот
Карактеристики :
Количина : 50 PCS.
Добро спакувани и со поединечни ќеси.
Безбедно и издржливи.
Игли се остри и еластична, направи веѓа линија убава.
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.
По сечилото имаат 17 игли.
Дијаметар на секоја игла : 0.25 mm.
Дебелина : 0.6 mm.
Пакет :
1 x50 КОМПЈУТЕРИ Прирачник Веѓа Тетоважа Bevel Ножеви 17 игла


Основни карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
siyady
Број На Модел На:
круг 17
Количина:
50pcs
користат за:
Тетоважа Прирачник Пенкало / Трајна Шминка Машина
Име:
Трајна Шминка Игли / Тетоважа На Ножот
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
Funtions:
Веѓа Усна Eyeliner Тетоважа
Тип:
Agulhas де Tatuagem

Најдобри понуди