• Обновено
Трговија на големо! 10Boxes 1000pcs/кутија Висок Степен на 316Stainless Челик Лабава Игли 0.35X31mm Професионални Тетоважа Игли Бесплатен Превозот

Трговија на големо! 10Boxes 1000pcs/кутија Висок Степен на 316Stainless Челик Лабава Игли 0.35X31mm Професионални Тетоважа Игли Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 1623.00
DEN 1708.80
-5 %

Залиха
Во магацинот.


10 Boxes Меша Многу 1000pcs/кутија Спакувани Aiguilles Џет Франција Висок Степен на Професионален Лабава Тетоважа Игли 0.35 X31 mm
Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик,
Пакет се Вклучени : 10 Boxes Лабава Игли
Големина на : 0.35*31mm
пластични(кутија) Пакување : 1000pcs/кутија,
СЛИКА ПОКАЖЕ :

Основни карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Тетоважа Игла
Име:
Лабава Игла
Тип:
Избрани Игла
Тежина:
50g/box
игла тип:
0.35 X 31 mm
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
Други име:
ЏЕТ-Франција
мешан број:
10boxes за секоја големина
Пакување:
1000pcs/кутија

Најдобри понуди