• Обновено
OPHIR Нови Замена Двоен Филтер за Airbrush Спреј Кабина Airbrushing Модел на Издувните гасови Филтер Extractor _AC077

OPHIR Нови Замена Двоен Филтер за Airbrush Спреј Кабина Airbrushing Модел на Издувните гасови Филтер Extractor _AC077

Rating 
DEN 442.08

Залиха
Во магацинот.


Спецификација : Рамка : 41cm x 19cm x 3cm Пакет се Вклучени : 1x Airbrush Спреј Филтер за Кабина

Основни карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
OPHIR
Материјал:
Сунѓерот
Број На Модел На:
AC077
Име:
Замена Двоен Филтер
Димензија:
41cm * 19cm * 3 cm

Најдобри понуди