• Обновено
20 Компјутери 11cm U-тип на Пластични Тетоважа Stencils Трајна Шминка Веѓа Владетел Тетоважа Козметички Обликувањето Алатка За Најавете

20 Компјутери 11cm U-тип на Пластични Тетоважа Stencils Трајна Шминка Веѓа Владетел Тетоважа Козметички Обликувањето Алатка За Најавете

Rating 
DEN 1420.80

Залиха
Во магацинот.

U-тип на Пластични Тетоважа Stencils Трајна Шминка Веѓа Владетел
Карактеристики :
Трајна Шминка Веѓа Владетел опис :
1. Овој производ е за ученици да се направи трајна шминка. Особено за најавете.
2. Тоа може да биде повеќе точни за оние кои се во почетокот фази на трајна шминка веѓа, eyeline и усна.
3. Тоа може да им помогне на оние кои обично се најде никаква веѓа позиција и имаат шминка проред проблеми да се добие еден пар на симетрични задоволство веѓите
4. Тоа исто така може да бидат послужени како и обично мерење предмети, особено погоден за криви и се заокружува на периметар.
5. Изработени од Еколошки-пријателски материјали, висока издржливост, одлична мекост. .

Основни карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Еколошки-пријателски Пластика
Број На Модел На:
Трајна Шминка Веѓа Владетел
Тежина:
15g/piece
погоден:
Стартер или учениците во постојан училиште
Големина:
approx 13*27.5cm

Најдобри понуди