• Обновено
БОГ-Број 4 Парчиња Избрани Боја 316L Хируршки Челик папокот Папокот Пирсинг Прстен Со Кристал AB Ray Призмата Цвет Dangle

БОГ-Број 4 Парчиња Избрани Боја 316L Хируршки Челик папокот Папокот Пирсинг Прстен Со Кристал AB Ray Призмата Цвет Dangle

Rating 
DEN 289.00
DEN 431.52
-33 %

Залиха
Во магацинот.


Опис
*Бренд : БЛАТО
*Материјал : 316 L Хируршки челик
*Бруто Тежина : 30g
*Мерач : 14g
*Пакување : opp кеси
*Ова многу вклучувајќи : 1pc секоја боја, вкупно 4pcs како фото шоу
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас
*За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FK19811385
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди