• Обновено
бесплатен превозот Кристал Earring Тело Пирсинг Јазик Барови Прстени мешавина боја големини

бесплатен превозот Кристал Earring Тело Пирсинг Јазик Барови Прстени мешавина боја големини

Rating 
DEN 2730.00
DEN 3033.60
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : случајни меша бои скапоцен камен Боја : нема бисер Големина : 1.6*6*мм,топката големина 3мм,4mm,5mm,6mm.микс големини на Превозот : слободен од кина пост воздух mail,слободни страна на курирската служба DHL до us$300 Пакување : микс случајни бои 100pcs. јазик бар е еден кристално Ние може да обезбеди различни стилови на телото пирсинг накит, висок квалитет, во мали цел количина,бесплатен превозот, ако било интереси, или барање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне. Ние сме веледрогерија, на сите различни модни накит, со добра цена и квалитет, вклучително и криви веѓа прстен, носот studs и прстени,јазикот прстени,уво gagues/приклучоци/tapers,брадавица прстени,различни видови на обетки,белегзии,рачни часовници,итн. Ако голема количина, ве молиме контактирајте со нас со trademanager или е-маил, ние ќе ви даде повеќе конкурентна цена! ПРАТКАТА Што би можело да се прифати DHL,UPS-от,EMS,ТНТ,FEDEX,Нормално ние ги испратите на Кина пост mail како и начинот на нашиот бесплатен превозот,тоа ќе потрае 15-28 дена да пристигнат,за бразил,руски тоа ќе потрае еден месец или подолго , се надевам дека ќе можат да го разберат. Кога ќе го видите вашиот плаќање, Ние ќе ви ја испратиме стоката од 2-3 дена! Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем . ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T, Western union,Money gram и др. RETUREN & РАЗМЕНА ПОЛИТИКА на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА Ако не ги задоволи стоката, ве молиме љубезно ни помогне да го напушти позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ако не сте задоволни со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате во една недела по примање стока,ние сме сигурни дека ќе го добиете најдоброто решение иако нашата комуникација.И секогаш се сеќавам, send message (испрати порака до нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Основни карактеристики

Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Kathline
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
MK2014032604
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
is_customized:
Yes

Најдобри понуди