• Обновено
Нова Жешка трговија на големо Мали MOQ 70pcs мешани 7 мерачи цвет логото шема оригиналното дрво седло уво plug бесплатен превозот

Нова Жешка трговија на големо Мали MOQ 70pcs мешани 7 мерачи цвет логото шема оригиналното дрво седло уво plug бесплатен превозот

Rating 
DEN 2687.52

Залиха
Во магацинот.


*Detial
1.материјали : дрво
2.мешани големина , стил како на слика покаже засвири
3.Тип : уво тунелот , уво приклучокот , уво проширувач , уво носила,месо тунелот
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.стил : цвет логото печатење
7.мешани големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm
8.боја : како на сликата покаже засвири
9.пакување : 70pcs/многу, мешани 7 големини , 10pcs/големина
10.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.испорака време : 7-30days.
12.Голем за да може да се прифати
13.производство на MOQ : 300pcs/големина/color/стил
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
TGEOR
Број На Модел На:
С-С-С-Т-spider-001
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
meterials:
Дрво
Тип:
тунелот & приклучок
Стил:
седло,цвет шема
Големина:
8-20MM
моден или парична казна:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди