• Обновено
Жешка нов трговија на големо Мода Шарм 70pcs мешани 7 мерачи оригинални бамбус седло уво plug бесплатен превозот

Жешка нов трговија на големо Мода Шарм 70pcs мешани 7 мерачи оригинални бамбус седло уво plug бесплатен превозот

Rating 
DEN 1775.52

Залиха
Во магацинот.


*Detial
1.meterials : бамбус
2.70 компјутери/многу 10pcs/големина
3.Тип : уво тунелот & приклучок
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm
8 .стил : седло
9.пакување : 70pcs/многу 10pcs/големина/боја мешани 7 големини
10.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.испорака време : 7-40days
12.Голем за да може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
НИЕ-P-002
Материјал:
бамбус
Метали Тип:
бамбус
meterials:
бамбус
Тип:
Уво приклучок
Стил:
седло
Големина:
8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm
моден или парична казна:
Моден
Пакување:
10pcs/големина/боја 70pcs/многу
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Бои
is_customized:
Yes

Најдобри понуди